42 672 22 72 szkola.cross@gmail.com

Auto Szkoła „CROSS”

Jest firmą istniejącą od 1990 r. Jej założycielem jest Stanisław Pasiak, wieloletni specjalista w dziedzinie szkolenia przyszłych kierowców. Swoje doświadczenie zdobywał w Polskim Związku Motorowym w Łodzi w latach 80-tych. Dzięki wytrwałości i sumienności stworzył profesjonalny ośrodek szkolenia, w którym główny nacisk kładzie się na wyszkolenie kierowców jeżdżących bezpiecznie i z wyobraźnią. Nasza Szkoła może się pochwalić również wykwalifikowaną kadrą instruktorów oraz wykładowców. Dzięki czemu oferujemy indywidualne podejście do każdego kursanta. Należymy też do stowarzyszenia szkół nauki jazdy AUTOS. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – PAMIĘTAJ! wysoki poziom szkolenia jest gwarancją sukcesu.

GWARANTUJEMY:

• własną salę wykładową z pełnym, profesjonalnym wyposażeniem,

• instruktorów z dużym doświadczeniem,

• możliwość korzystania z komputera bez ograniczeń,

• zajęcia z ratownikiem medycznym – PIERWSZA POMOC,

• naukę jazdy na nowych, niezawodnych samochodach,

• materiały szkoleniowe do wypożyczenia podczas trwania kursu,

• 30 godzin zajęć praktycznych,

• 30 godziny zajęć teoretycznych,

• własny plac manewrowy w odległości 100m od ośrodka szkolenia,

• możliwość jazd po placu egzaminacyjnym W.O.R.D,

• lekarza do badań przyszłych kierowców.